пʼятниця, 4 грудня 2020 р.


 «Будь же гідний, юначе! Знай, що Батьківщину треба захищати»
(година мужності до Дня Збройних сил України)

Святкуєм цю знаменну дату.             

В ній  - щастя, доля всіх людей,

 Якщо твердіш хода солдата, -

Дзвінкішим буде сміх дітей.

 Працівники Новокаховської юнацької бібліотеки організували годину мужності  до Дня Збройних сил України  зі студентами  2го курсу  НВПУ і запросили на зустріч військовослужбовців: Заступника     командира  57 –ї окремої мотопіхотної бригади ім. Костя Гордієнка  -Книша Олександра Євгенійовича і військового прессекретаря Лідію Іванівну Василенко.

До свята підготували книжкову полицю  «Юначе,  захисти Батьківщину!» і короткий огляд сучасної  патріотичної літератури.

Підполковник Книш  О. Є. розповів про військову службу в окремій мотопіхотній бригаді, яка дислокується не тільки в Новій Каховці і захищає південні кордони нашої держави. Ознайомив з правилами і обов’язками, відповідальністю і дисциплінованістю, повагою до закону. Закликав юнацтво формувати в собі стійкість, взаємовиручку, мужність, хоробрість – всі ці моральні якості потрібно розвивати,  наполегливо навчаючись, здобуваючи середню освіту. Запросив до військової служби, продемонстрував документальний  короткометражний фільм  про військові навчання в 57 –й окремій мотопіхотній бригаді ім. Костя Гордієнка. Лідія Іванівна розповіла про вищі військові навчальні заклади, в яких готують військовослужбовців на бюджетній основі.

Молодь віддячила гостям палкими аплодисментами. Тож вітаємо зі святом військовослужбовців, воїнів, героїв з Днем ЗСУ та бажаємо усім незламної волів подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, багатирського здоров'я і здійснення мрій.

Провідний бібліотекар  Марія Федотова.

 

 

 

 

 

 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар