четвер, 12 квітня 2018 р.


Професійний зорепад "Зроби свідомий вибір"

                                                                На круглой земле треугольные люди 
                                                               В квадратных глазах зигзаги удач
                                                               Ты  - удача моя и ты это знаешь
                                                               Я болен тобой и не нужен мне врач.

                                                                          Гена Герасим, «Психогеометрия»
 На  цей захід, який допоможе в майбутньому молоді вибрати професію, бібліотекарі юнацької запросили 8-мі класи  учнів гімназії ( вчителі Оксана Верхівець та Тетяна Матросова) і провідного фахівця Новокаховського центру зайнятості Ольгу Гладченко. Бібліотекар зробила короткий огляд професій, що зникають : кучерів замінили таксисти, поштарів - поштові сервери, касирів – термінали. А професії майбутнього, наприклад,  будівельники, проектувальники, архітектори міст,  будинків, доріг, мостів, інженери-технарі, ГМО агрономи, теле-радіожурналісти, комунікатори, модератори та багато інших.
Ольга Миколаївна Гладченко запропонувала презентацію професій, які потребує Херсонська область, розповіла про учбові заклади, де є можливість здобути потрібну кваліфікацію
  Провідний фахівець провела анкетування з психогеометричними тестами за методикою знавця з підготовки управлінських кадрів Стюзена Деллінгера. За деякими даними ефективність правильно виконаного тесту досягає 85 %.  З пяти геометричних фігур : квадрат, прямокутник, коло зигзаг, прямокутник - вибирали  «свою фігуру»,найпершу, яка приваблює і впорядковували за нумерацією.  Проаналізувавши, вийшло, що саме  в  Новокаховській гімназії  навчаються майбутні лідери, творчі особистості, комунікативні, чесні трудоголіки.  В анкеті сформульовані запитання: що стало джерелом інформації про обрану професію  - книжки, телевізор,бесіди з батьками, вчителями. Що приваблює в обраній професії:: престиж, умови праці представників професії, зарплатня, суспільна значущість, вимоги до професії.  Як допоможе вам вибрана професія реалізувати свої здібності, самовдосконалюватися, досягти високого положення. Це анкетування  викликало  велику зацікавленість та допомогло  молоді визначити над якими предметами зі шкільної програми треба ретельно попрацювати, щоб вступити до майбутнього учбового закладу, здобути бажану професію. Бо вибір професії, це як вибір долі.
  Публікацію підготувала провідний бібліотекар Марія Федотова.

Немає коментарів:

Дописати коментар