неділя, 15 грудня 2019 р.


Діалог-подорож «Країною закону і права»
Ти твориш добро, даруючи радість усім,
Ти ділишся щастям і серцем своїм.
Душею і серцем ти завжди із ними,
Для них ти є друг, і сім’я, і родина.
Для них ти як Ангел, що завжди з тобою.
Ти рук не опустиш, ти йдеш до мети,
Щаслива дитина, щасливий і ти.
З дитячих сердець погане ти стер,
Ти добра людина, ти – ВОЛОНТЕР
Готуючись до  Всеукраїнського Тижня права і Дня Волрнтера, Новокаховська юнацька бібліотека запросила на  правознавчу подорож-діалог цікаву особистість, нашу землячку, тричі чемпіонку України  з великого тенісу, американську волонтерку, яка організувала і очолює міжнародну благодійну організацію «Соняшник миру» Катю Малахову, скориставшись тим, що Катя приїхала в місто свого дитинства.


На зустріч з- Катею в бібліотеку прийшли студенти-першокурсники – програмісти, електроенергетики НК Політехнічного коледжу з класними керівниками Костянтином Колесниковим та Ольгою Додрик.
Спілкуючись з юнацтвом, волонтерка Катя, молода, гарна Леді, закликала  бути вдячними Всесвіту, людям, які нас оточують за те, що у нас є і що ми ще зможемо досягнути. Згадала, як приїхала до Америки, навчалася в університетах Вірджинії, Каліфорнії, Вашингтона, ходила на тренування з  тенісу. Коли не вистачало знань - використовувала послуги безкоштовних репетиторів з усіх предметів. Заробляла кошти,і працюючи нянею з дітками, звернула увагу на гарні зони відпочинку  для дітей різного віку в Америці. Почала мріяти про такий майданчик для української дітвори. Про мрію розповідала своїм знайомим, студентам. Ідею підтримала декан факультету.  Шість років тому, Катя привезла  в Нову Каховку майданчик, організувала підприємців міста і разом влаштували місце відпочинку для дітей з особливими можливостями на площі Сільських Будівельників. Пізніше - в Дніпрянському психоневрологічному будинку інтернаті для дітей-інвалідів, в Маріуполі, для дітвори, яка пережила військові дії. Проявляючи доброчинність і милосердя, Катя залучила американську дитячу волонтерську організацію «Діти навколо світу», розповіла  знайомим і друзям про свої плани, ідеї і новокаховським мамам, які почали з дітками створювали ярмарки, продавали тістечка, власноруч створені іграшки, збирали кошти на відновлення і ремонт обладнання майданчика. Катіна команда однодумців-волонтерів збирала для українських військових АТО на передову рюкзаки, наповнені необхідними медикаментами, збирали кошти на тепловізори, надавала психологічну допомогу родинам, які втратили рідних у військових діях на Сході України.  Разом з чоловіком Семі, вченим лікарем з генетики,  привезли в Україну дороге медичне обладнання - секвенатор  для діагностики та  виявлення ранньої стадії онкозахворювання. Це обладнання тепер працює в Науковому центрі АМН України. Натерпілися незручностей з нашою бюрократією, яка не давала дозволу на ввезення цього дорогого обладнання.
Тепер Катя  мешкає в Бостоні і разом  з чоловіком Семі виховують двох діток. Створила свою  фірму з продажу нерухомості, працює агентом, продаючи будинки до 2-х і більше млн. доларів вартістю.  «Не дивлячись, на те, що я емігрант і говорю з певним акцентом, мені довіряють і віддають перевагу., я стараюся бути відкритою, вдячною і переконливою перед своїми клієнтами. При  зустрічі з молоддю Катя розповіла про тонкощі роботи в цій сфері у великому місті, як переконує своїх клієнтів розглянути саме її пропозицію і чому. Ніколи не говоріть: «Я не можу, в мене  нічого не вийде…. Я знаю про себе, що не зупинюся на півдорозі, а буду пояснювати, стукати, доводить свої ідеї, прагнучи їх втілення в життя. Розділяйте свої мрії з іншими людьми, друзями, використовуйте сучасні зв’язки інформації, лайкайте, вітайте з Днем народження і у вас стане більше друзів.» Катя закликала молодь  читати, або слухати гарні книги про відомих людей, які досягли високих результатів. Знаходьте час   - під час занять фізкультурою, миття посуду, приготування їжі. Темп не збавляйте, прагніть кращого, працюйте над цим і у вас все відбудеться. Саме відкритість, добропорядність, бажання робити добрі справи, прагнення саморозвиватися, підвищувати свій потенціал, дає  змогу успішно будувати свій бізнес, починаючи з нульового стартового капіталу. Закликала любити життя, старатися бути  професіоналом в будь якій сфері, знайти своє, і стати щасливим. Пам’ятати, що не буває все і відразу і тільки навчання та праця дає задовільний результат.
Катя відповіла на цікаві запитань студентів і викладачів, згадала як вивчала математику з репетитором, бо володіння саме цим  предметом змушує швидко і неординарно вирішувати питання. Діалог з Катею Малаховою відбувся активно і результативно. Студентська молодь слухали волонтерку, задавали питання про те, як працюють закони в Америці, як збирають кошти волонтери. Тонкими звуками бандури заповнився читальний зал. Це юні бандуристи з музичної щколи (викладач Людмила Власенко) подарували  українські пісні Катерині Малаховій і юнакам, які прийшли на діалог-подорож «Країною закону і права».  Бібліотекарі запропонували молоді книжкову виставку, а Катерині подарували рукотворне сонечко, завдячуючи її  за  створення волонтерської організації «Соняшник миру», за велике  небайдуже серце і бажання зробити щасливими українських дітей.
Підготувала провідний бібліотекар Марія Федотова.Немає коментарів:

Дописати коментар