понеділок, 1 липня 2019 р.


"ВСІМ СЕРЦЕМ ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ СВОЮ"
   зустріч-бесіда в юнацькій бібліотеці з письменником-          краєзнавцем Анатолієм Португальським.
 Працівники юнацької бібліотеки запросили студентів Новокаховського приладобудівного технікуму, майбутніх спеціалістів комп'ютерних технологій (директор Л.І.Гладунова) на зустріч з .з письменником-краєзнавцем Анатолієм Португальським. 
Зустріч відбулася до Дня Конституції  України - головного Закону держави, який 28 червня 1996 року прийняла Верховна Рада.  Разом з молоддю обговорювали питання духовного, соціального, економічного й культурного розвитку суспільства і держави, яка прагне про всебічний розвиток людини, як особистості. Обговорюючи Конституцію, розкриваючи краєзнавчу тему, зробивши екскурс в минуле - 50-ті роки 20-го століття, Анатолій Васильович Португальський розповів про будівництво найбільшої в Європі Каховської зрошувальної системи.

 Тут біля Каховки, на березі Дніпра, відбувся звитяжний подвиг - сюди поспішило на будівництво молоде покоління, назустріч мрії, дбаючи про майбутнє своєї землі, врожаїв та благополучя українців.
 Бібліотекарі  підготували книжкову полицю, звернулися до молоді: можливо, хтось із вас запише рядок, статтю, розділ у майбутню Конституцію своєї країни. Ми бажаємо, щоб ви не були байдужими до того, що відбувається навколо, не були просто пасивними споглядачами в нашій державі. Бо ви вже повноправні громадяни нашої держави, яку вам у недалекому майбутньому будувати, в якій вам жити і творити. Бо, за висловом українського політичного діяча Вячеслава  Лепинського: «Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не захочемо  бути.»
 Підготувала провідний бібліотекар Марія Федотова


Немає коментарів:

Дописати коментар