вівторок, 13 листопада 2018 р.

Літературне  знайомство   «Література молодих авторів»,  присвячене Всесвітньому Дню молоді.
Юність безкорислива в помислах і почуттях своїх, тому вона найбільш глибоко охоплює думку і почуття правди.                                                                                                                                                                                                      Генріх Гейне
В Новокаховській юнацькій бібліотеці відбулося Літературне  знайомство   «Література молодих авторів»,  до Всесвітнього дня молоді, що відзначається щорічно 10 листопада. Саме в цей день на Всесвітній конференції молоді у Лондоні, що проходила 29 жовтня - 10 листопада 1945 року, була заснована Всесвітня федерація демократичної молоді (ВФДМ). Міжнародне об’єднання молодіжних організацій - це центр міжнародного демократичного молодіжного руху, який об’єднує молодь незалежно від політичних і релігійних поглядів, расової та національної приналежності. ВФДМ веде боротьбу за мир, права молоді, незалежність народів, інтернаціональне згуртування прогресивної молоді проти колоніалізму, неоколоніалізму, фашизму та расизму. 
Працівники  юнацької бібліотеки  долучилися до цього свята, запросили  до читального залу старшокласників гімназії з класним керівником  Антоніною Сергіївною Мельниченко. Розповіли про нові молодіжні книжкові та журнальні надходження до бібліотеки. Дали короткий огляд книжкових новинок - романів
Сенцов Олег; сост А.А.Паленчук _ Харьков: Фолио, 2016. – 219 с. Якщо загадати тільки одне єдине бажання, яке обов,язково виповнеться  -що загадують молоді люди, Прочитайте роман і зрозумієте, що є щось більш важливе, ніж алмази, конопля. Назва книги абсолютно точно відображає її зміст. Дуже веселий смішний і легкий роман для читання. Євген Положій  український  письменник, журналіст, мандрівник. Працює головним редактором сумської суспільно-політичної газети «Панорама», автор найвідоміших романів «Дядечко Бог», (2008), по той бік пагорба»(2010),»Іловайськ» (2015).
Положій Євген. Пять секунд, п’ять днів. Роман.-К.: Нора Друк, 2016 – 176 с. Головний герой книги все життя у Вільних профспілках на обох Майданах – бореться за справедливість. Коли починається війна, йде  на фронт і потрапляє в Іловайський котел». Тяжко поранений , у складі групи з  тринадцяти бійців, намагається вижити в безнадійній ситуації. Після восьми операцій, емоційно виснажений, зрозумів – якщо не борешся зі злом,опиняєшся на темному боці. Тож боротьба триває…
Олександр Ульяненко (1962-2010) найрадикальніший і найжорстокіший, скандальний і непередбачуваний український письменник, автор 20 романів. Ульяненко Олесь. Сині тіні: роман   - Харків: Бібколектор, 2017, - 282 с.
У романі розповідається про тіньовий бізнес де голоний герой вбивав, зраджував, отруював атмосферу навколо себе і кайфував від влдвсної безкарності. Але дечого він не врахував – що над нами є Бог, чиї жорна мелють помалу, зате певно.
Ульяненко Олесь. Вогняне око:. Роман ,О. Ульяненко; -Харків: Бібколектор.2016 – 313 с. Зображено цинічний абсурд української дійсності 90-х років минулого століття. Це твір про злочин і безкарність, в якому  з жахливими подробицями змальована  «нечистота та розлад людського буття». Бібліографічний огляд вмістив багато інших творів молодих українських авторів, що стали лауреатами багатьох конкурсів.
 Гарні журнали,  з різних галузей знань,що передплачує юнацька бібліотека завдяки спонсорам,зацікавили учнів – старшокласників.  За словами Миколи Шелгунова  саме «Молодість з її благородним ентузіазмом, з її невиразним прагненням до чесного, справедливого є одна з найбільших сил прогресу».   

Підготувала провідний бібліотекар Марія Федотова  
 

Немає коментарів:

Дописати коментар