пʼятниця, 5 лютого 2016 р.

Заради України - єднаймося!

    Під таким гаслом провели ми урок державності для учнів ПТУ №14. І хоч проходив він пізніше запланованого з огляду на нинішні події в Україні ми вирішили що така значуща національна подія заслуговує на те аби про неї поговорити.
    Майже століття відділяє нас від подій 22 січня 1919 року, коли на Софійському майдані в Києві відбулося проголошення Універсалу Директорії УНР про воз'єднання Української Народної Республіки. Але цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію нашої держави величним національним святом - Днем Соборності .
    Отже, ми пригадали як відбувалось оголошення Акту злуки УНР та ЗУНР, які події передували тому, а також, чим закінчилось для України прагнення будувати нероздільну, самостійну Державу.
    Після екскурсу в історію перейшли до сучасності, щоб зрозуміти чому саме зараз ідея соборності набула актуальності, розглянули деякі поняття з Конституції України. І, звичайно, не могли ми не згадати новокаховчан загиблих у захисті державного суверенітету та територіальної цілосності України.

Немає коментарів:

Дописати коментар