понеділок, 28 квітня 2014 р.

Поетичний зорепад.


   З любові до отчої землі починається все: людяність і чесність, гідність і повага до старших, а ще - відповідальність за долю України. Поетичний зорепад «Лише для тебе, рідний край»,   в рамках Тижня молодіжної книги, відбувся в нашій юнацькій бібліотеці. Саме сюди прийшли на зустріч з місцевими поетами старшокласники Новокаховської гімназії (класний керівник Антоніна Внукова, учитель української мови СвітланаЧабан). Молоді була запропонована книжкова полиця під назвою «Щоб у серці жило почуття Батьківщини». Тут розміщено збірки поезій  авторів
-новокаховчан різних років видань. Працівники юнацької розповіли про поетичну Нову Каховку, яка  багата талантами. Саме у нас зростали знамениті тепер на всю країну поети, що відійшли в інші світи: Анатолій Бахута, Вікторія Смолій, Галина Гребенюк, Віктор Кокоулін. Віршовані твори цих поетів  справляють враження чистого лісового джерела в спекотний день.


    Нинішні творці і читачі юнацької бібліотеки,  які прийшли на зустріч з молоддю прагнули напоїти нас поезією. Світлана Григоренко, Дмитро Кириченко - члени літературно-музичного клубу «Лімузин». Марія Єщенко та гітарист Денис Бондар - члени  молодіжного літературно-музичного клубу «Натхнення», який працює при юнацькій бібліотеці. Звучала поезія в авторському виконанні, про  найдорожчу на землі людину – матір, про світлий образ рідного краю.  Юнацтво збагатилося почуттями  дивовижних вражень,  відчуваючи  соковиті барви рідної природи в поезії.
Всі  присутні в  залі торкнулися струнами свого серця до високих поезій наших земляків. То ж нехай у наших серцях завжди буде таємничий світ поезії!

Немає коментарів:

Дописати коментар